Майстер-клас з розробки якісних веб-сайтів для абітурієнтів ДонДУУ

25 березня 2019 року на кафедрі комп’ютерних наук та вищої математики Донецького державного університету управління відбулася зустріч з учнями 10 та 11 класів ЗОШ № 65.

Захід розпочався з привітального слова завідувачки кафедри Сирмаміїх Ірини Вікторівни, яка розповіла про університет, факультети і спеціальності університету, особливо детально зупинилася на умовах вступу на спеціальність «Комп’ютерні науки» і перевагах навчання в ДонДУУ. Цікавим для учнів був фільм про вихідця з України Яна Кума – програміста-мільярдера, який створив один з найдорожчих в історії стартапів.

Професор кафедри Чичкарьов Євген Анатолійович познайомив учнів – гостей кафедри  з основними етапами розробки працездатних якісних веб-сайтів, найчастішими помилками в дизайні, перевагами розробки сайтів на базі CMS WordPress. Всі учасники успішно склали всі завдання курсу й отримали сертифікати про його завершення!

Висловлюємо свою подяку за співпрацю директору Маріупольської школи № 65 Хомусяку Богдану Адамовичу і класному керівнику 11 класу Ахкозову Сергію Івановичу.

Попередні Розпочато підготовку експертів із забезпечення якості вищої освіти
Наступні Формування мережі експертів з якості вищої освіти