Тренінг з медіаграмотності в Донецькому державному університеті управління

25 березня в Донецькому державному університеті управління відбувся тренінг з медіаграмотності. Слухачами і активними учасниками були студенти економічного факультету.

Робота у рамках тренінгу була спрямована на формування навичок критичного мислення. Здавалося б, відомі і непомітні речі відкривалися в новому ракурсі, учасники навчалися протидіяти автоматизму сприйняття телевізійної інформації. Учасники тренінгу в ігровій формі впевнилися в неможливості 100% повної і точної передачі інформації від комуніканта до комуніката. Практичні вправи, ігрові форми поглибленого знайомства та медіаосвіти, плідний обмін тренерським і викладацьким досвідом перемежовувалися з теоретичним навчанням, палкими та зацікавленими були дискусії та полеміка, через які народжувалася істина медіаграмотності.

Це тільки початок! Чекаємо на наступний тренінг від ДонДУУ.

Попередні Місія taiex в україні: європейський досвід вирішення проблем зайнятості
Наступні Соціологічна практика для старшокласників у ДонДУУ