Соціологічна практика для старшокласників у ДонДУУ

«Школа соціолога» кафедри соціології управління ДонДУУ продовжує свою роботу.

Напередодні весняних канікул, 22 березня, відбувся другий тренінг з організації та проведення соціологічних досліджень для  старшокласників ЗОШ № 27 та № 67.

Завідувач соціологічної науково-дослідної лабораторії Микола Чаплик та студенти спеціальності “Соціологія” Станіслав Ярун та Карина Бойко допомагали школярам опановувати мистецтво проведення соцопитувань на основі формалізованих інтерв’ю.

Учасники мали змогу попрацювали справжніми інтерв’юерами, опитуючи студентів та викладачів ДонДУУ за власноруч  розробленим інструментарієм. Особливий же інтерес викликала процедура вводу даних в SPSS.

Старшокласники переконалися в  актуальності соціологічних знань для формування громадянських компетентностей молоді. Замислились над важливими питаннями, на які  власне допомагає знайти відповіді соціологія: Яким є суспільство, в якому ми живемо? Як його досліджувати? Як ми можемо впливати на суспільні процеси та брати в них участь? Як ефективно управляти соціальними процесами?

У квітні місяці заплановане третє заняття з обробки та візуалізації даних соцопитувань.

Попередні Тренінг з медіаграмотності в Донецькому державному університеті управління
Наступні Зустріч студентів з представниками Товариства Червоного Хреста