Зустріч студентів з представниками Товариства Червоного Хреста

26 березня в Донецькому державному університеті управління відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з представниками Товариства Червоного Хреста.

Під час зустрічі студенти дізналися про історію створення організації, її діяльність, напрями роботи, а також можливості участі у тренінгах з першої медичної допомоги. Деякі з прийомів надання першої медичної допомоги були продемонстровані студентам.

Як сказали хлопцям та дівчатам, долучитися до проектів цієї організації може кожен бажаючий, адже треба тільки відповідати принципам Товариства Червоного Хреста: гуманності, неупередженості,  нейтральності, незалежності, добровільності, єдності та універсальності.

Попередні Соціологічна практика для старшокласників у ДонДУУ
Наступні Робота екзаменаційної комісії спеціальності «Публічне управління та адміністрування»