Підсумки ІІ-ої науково-практичної інтернет-конференції «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

27 лютого 2019 р. відбулася ІІ-а науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики», проведення якої було ініційовано кафедрою спеціально-правових дисциплін Донецького державного університету управління спільно з Європейським університетом та Фундацією науковців та освітян.

У науковому заході взяли участь науковці та практики з різних куточків України, презентувавши результати своїх досліджень із найактуальніших питань судової експертизи і криміналістики, які пов’язані із напрямками вдосконалення чинного законодавства. Під час конференції було висвітлено широкий спектр питань, пов’язаних із актуальними проблемами теорії і практики судової експертизи та криміналістики. На основі аналізу вітчизняного та міжнародного досвіду розглянуто шляхи вирішення завдань сьогодення у згаданих галузях, надано обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

Збірник матеріалів

Попередні Робота екзаменаційної комісії спеціальності «Публічне управління та адміністрування»
Наступні Стажування в юридичних службах підприємств Групи МЕТІНВЕСТ