Стажування в юридичних службах підприємств Групи МЕТІНВЕСТ

Розпочати успішний кар’єрний шлях із досвіду у величезній міжнародній компанії? Ідеальна можливість для молодого юриста. Але де ж її шукати?

А ось вона! Група МЕТІНВЕСТ та Ліга студентів АПУ оголошують про початок спільного всеукраїнського тестування для випускників та студентів-юристів. Учасники, які покажуть найкращі успіхи за результатами тестування та співбесіди, отримають круту можливість пройти оплачуване стажування в юридичних службах підприємств Групи МЕТІНВЕСТ!

Міста, в яких пройде стажування: Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Київ.

МЕТІНВЕСТ − міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна Група компаній. До Групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. МЕТІНВЕСТ є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників і займає 13-е місце у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte ТОП-500 за підсумками 2016 року.

МЕТІНВЕСТ – найбільший в Україні та один з найбільших у СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в ТОП-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Річні виробничі потужності МЕТІНВЕСТ з виплавки сталі складають 15 млн тонн.

Що потрібно від тебе?

– бути випускником або студентом 3-6 курсу юридичної спеціальності

– зареєструватися для участі за посиланням: https://goo.gl/forms/VWb5p9puEvEfUeMu1

– успішно пройти онлайн-тестування до 15 квітня й набрати найбільшу кількість балів

– показати себе в усій красі на співбесіді з керівниками юридичних служб Групи МЕТІНВЕСТ до 30 квітня

– і найприємніша частина – пройти омріяне оплачуване стажування з 1 липня по 23 серпня

Тож не зволікай і мерщій реєструйся, а ми подбаємо про твоє продуктивне літо!

Попередні Підсумки ІІ-ої науково-практичної інтернет-конференції «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»
Наступні Зустріч студентів юристів з керівниками юридичних управлінь підприємств групи МЕТІНВЕСТ