Зустріч студентів юристів з керівниками юридичних управлінь підприємств групи МЕТІНВЕСТ

4 квітня у Донецькому державному університеті управління відбулася зустріч студентів юристів з провідними стейкхолдерами, успішними керівниками юридичних управлінь та відділів підприємств групи МЕТІНВЕСТ.

На початку зустрічі з вітальними словами про співпрацю та подальшу взаємодію виступили ректор Світлана Марова та декан факультету права і соціального управління – Денис Тарасенко.

Спікерами робочої зустрічі були: начальник юридичного управління ПрАТ «ММК імені Ілліча» – Ганна Грильова,  начальник юридичного відділу ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» –Оксана Безуєвська, юрисконсульт ТОВ «Здравниця Плюс» –Катерина Пасько, начальник юридичного управління ПрАТ «МК «Азовсталь» – Наталя Андрійченко та начальник юридичного відділу ТОВ «МЕТІНВЕСТ-РЕСУРС»– Віталій Михайлов.

Юристи-практики, розповіли про специфіку їх діяльності, про те, в яких галузях права вони тісно реалізують свої професійні навички, про свої команди, які успішно функціонують під їх керівництвом. Далі була інформаційна частина зустрічі, під час якої студенти змогли детальніше дізнатися про програму «Стажування в Метінвесті для юристів», умови проходження стажування, отримати відповіді на питання, які їх зацікавили, а також почути про перші позитивні результати, отримані після минулорічного стажування. Були продемонстровані відеоролики, з коментарями керівників стажування, їх враження про студентів-стажистів, а також фото-звіти з підприємств, де було вперше реалізовано програму.

Отже програма відкриває великі можливості перед студентами 3-6 курсів спеціальності 081 “Право”. Для того, щоб стати безпосереднім учасником стажування, отримати гарний практичний досвіт, можливість реалізувати себе, як майбутній професіонал, проявити свою амбіціозність, креативність та отримати досвід роботи в команді – необхідно пройти конкурсний відбір. Для початку потрібно зареєструватися та заповнити анкету. До 15 квітня скласти тести, які будуть включати в себе перевірку знань цивільного законодавства, кримінального законодавства, господарського законодавства, трудового законодавства, договірного права, аграрного і земельного законодавства, процесуального законодавства. За результатами складеного тестування, претендентів, які наберуть найбільшу кількість балів, очікує співбесіда з керівниками юридичних управлінь та відділів підприємств групи МЕТІНВЕСТ (до 30 квітня). Найкращих запросять на двомісячне стажування.

Тож не прогав можливість стати членом дружньої команди МЕТІНВЕСТ та довести всім, що ти справжній юрист. Це гарний старт для твоєї професійної кар’єри!

Попередні Стажування в юридичних службах підприємств Групи МЕТІНВЕСТ
Наступні Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях» 7-8 травня 2019 року