Студентки групи СР-18д на екскурсії до Маріупольського краєзнавчого музею

18 квітня студентки групи СР-18д, члени історико-краєзнавчого гуртка «Кліо» разом з його керівником – к.і.н., доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Наталею Малярчук, відвідали Маріупольський краєзнавчий музей. Екскурсію було приурочено до Дня пам’яток історії та культури, що відзначається в цей день. Співробітниця музею Тетяна Аліпченко розповіла про історію його становлення та ознайомила з експозицією відділів природи та історії краю з найдавніших часів. Особливий інтерес викликала археологічна колекція музею, основу якої складають матеріали Амвросіївської стоянки епохи палеоліту та Маріупольського неолітичного могильника.

Попередні Проблеми децентралізації та науково-практичне забезпечення в територіальних громадах
Наступні Всеукраїнська науково-практична конференція «Процеси формування в Україні громадянського суспільства та політичної нації»