Латвійський досвід забезпечення якості освіти

Проектна команда ДонДУУ продовжує реалізацію проекту Еразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду». Проект полягає у впровадженні системи забезпечення якості освіти шляхом розробки ефективних внутрішніх стандартів якості, що сприятимуть підвищенню можливостей працевлаштування студентів університетів країн-партнерів. Внутрішня система контролю якості буде ґрунтуватися на аналізі потреб і можливостей казахських та українських ЗВО, досвіді та кращих практиках забезпечення якості в Болонському процесі.

Цього разу організований Латвійським Університетом (Рига, Латвія) тренінг “Система самооцінювання забезпечення якості в ВНЗ та співпраця з соціальними партнерами” відвідали представники робочої групи ДонДУУ професор Андрій Стойка та к.е.н Танчик О.І.

Основні теми, що розглядалися під час воркшопів та панельних дискусій:

• Система забезпечення якості та її завдання
  • Система забезпечення якості та співпраця з соціальними партнерами
  • Інструменти системи забезпечення якості в Університеті Латвії
  • Оцінка якості ЗВО в Латвії
  • Вивчення «студентського шляху» в університеті Латвії
  • Фінансовий звіт і управлінські питання проекту.

Нагадуємо, що наступним етапом проекту стане проведення в нашому університеті пілотної оцінки освітніх програм з Туризму (бакалавр) та Соціології (магістр) та їх аудит європейськими колегами, що відвідають університет восени. А вже цього червня в ДонДУУ проектна команда проведе черговий тренінг для співробітників відділу якості освіти та всіх зацікавлених з механізму внутрішньої оцінки якості освітніх програм.

Попередні Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Процеси формування в Україні громадянського суспільства та політичної нації»
Наступні High-Level conference «10th anniversary of the Eastern Partnership»