Підсумки круглого столу «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства»

З метою визначення сучасного стану та напрацювання шляхів вдосконалення національного законодавства, сприяння популяризації науково-дослідницької діяльності студентів, кафедрою спеціально-правових дисциплін Донецького державного університету управління спільно з Юридичною клінікою «Феміда» 16 травня 2019 року був проведений науковий круглий стіл на тему «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства».

Модератором заходу виступила Олена Циклаурі. З вітальними словами до учасників круглого столу звернулися Вікторія Григор’єва і Тетяна Скачкова. Організатори відзначили важливість науково-дослідної роботи студентів як фактору удосконалення системи підготовки фахівців та професійного зростання.

Під час круглого столу велась активна дискусія щодо окремих аспектів дієвості і ефективності нормативно-правової бази України, обговорювався досвід інших держав з досліджуваних питань. Особливу увагу студенти-доповідачі приділили стану правого забезпечення аграрних та земельних правовідносин, екологічним аспектам у зазначених сферах та ін.

Практичної спрямованості обговорюваним питанням надала участь у роботі заходу представників організацій та установ-партнерів. На круглий стіл завітали: головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи т а правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Марія Танаджі; юрист Благодійного фонду «Право на захист» Дар’я Субботіна; начальник Лівобережного відділу державної виконавчої служби міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Іван Хаваліц.

Учасники заходу наголосили на необхідності продовження обговорення теми на інших заходах з обміну досвідом, на конференціях, наукових семінарах, круглих столах тощо. За результатами учасники отримали сертифікати, видано збірник матеріалів круглого столу.

програма>

матеріали>

Попередні День Вишиванки у ДонДУУ
Наступні Підписано договір про співпрацю між Донецьким державним університетом управління та Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (Poland)