Підписано договір про співпрацю між Донецьким державним університетом управління та Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (Poland)

3-14 траня 2019 року за ініціативою кафедри публічного управління та адміністрування делегація Донецького державного університету управління відвідала Вищу школу економіки та гуманітаристики (м. Бельско-Бяла, Польща) – Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna v Bielsku-Białej, WSEH, Poland.

В рамках візиту підписаний договір про наукове співробітництво, згідно якому партнери  сприятимуть обміну інформацією про свої освітні програми, дослідницьку діяльність та сфери потенційного взаємного наукового співробітництва.

Договором передбачено  домовленість про співпрацю у таких важливих сферах як обмін студентами та / або інтернами, обмін викладачами та персоналом,  спільна дослідницька діяльність, публікації,  спільні конференції, семінари, семінари та зустрічі, програми спільного навчання та спільні дипломи.

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Донецького державного університету управління, д.е.н., доцент Чечель А.О. (Україна) та  Michał Śleziakректор Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (Poland) за підписанням договору

Творчих успіхів та нових досягнень в рамках нових можливостей!

Попередні Підсумки круглого столу «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства»
Наступні ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях»