III Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Соціально-економічні проблеми сучасності”

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІII Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції “Соціально-економічні проблеми сучасності”, яка відбудеться 31 травня 2019 р. в Донецькому державному університеті управління, м. Маріуполь.
Мета конференції – обговорення проблем, підходів, методів і механізмів управління соціально-економічними процесами в сучасних умовах.
Тематичні напрямки роботи конференції:
1. Актуальні питання економічної теорії.
2. Фінансове забезпечення  економічного розвитку.
3. Глобалізація та міжнародні економічні відносини.
4. Економічний механізм сталого розвитку підприємств.
5. Економічні аспекти охорони навколишнього середовища  та відновлюваних джерел енергії.
6. Проблеми управління персоналом.
7. Розвиток людського капіталу.
8. Проблеми управління публічним сектором економіки.
9. Урбаністика та сталий розвиток.
Для участі в конференції необхідно до 30 травня 2019 року надіслати до Оргкомітету по електронній пошті: dsum_conf_19@ukr.net
– Заявку на участь (за формою, що додається);
– Тези доповіді (2-4 стор.)
Попередні ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях»
Наступні Міжнародне науково-практичне стажування в Польщі на базі Вищої школи економіки та гуманітаристики