Студенти ДонДУУ на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності

12-15 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності. До Університету з усіх куточків України, із понад 52 закладів вищої освіти України прибули 122 студенти та курсанти, щоб взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Львівський державний університет безпеки життєдіяльності уже втретє поспіль гостинно відчиняє двері студентській молоді II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Учасників олімпіади приймали на базі кафедри промислової безпеки та охорони праці Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Журі очолював проректор з міжнародного співробітництва і освіти Національного авіаційного університету, академік Академії безпеки і основ здоров’я, академік Міжнародної Академії безпеки життєдіяльності, член Європейської Асоціації з Безпеки, д.т.н., професор Олександр Запорожець. Заступники журі: завідувач кафедри промислової безпеки і охорони праці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, к.х.н., доцент Олександр Мірус та професор кафедри гігієни та фізіології людини та охорони праці, д.т.н. Харківської державної академії фізичної культури Олег Третьяков. Також до складу журі входить старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти, канд.хім.наук, доцент Інституту модернізації змісту освіти МОН України Олена Дашковська.

Організатори та всі члени журі очікували від учасників олімпіади креативного мислення, творчих підходів та хороших результатів. Змагання проходили у два тури. Під час першого учасники виконували 70 тестових завдань, дві задачі та логічний кросворд, у другому турі виконували практичні задачі з надання домедичної допомоги, аби продемонструвати рівень своїх теоретичних знань та практичних навичок.

14 травня відбувся другий тур. Завдання другого туру містили дві ситуаційні задачі: реанімаційні заходи і надання домедичної допомоги при порушенні основних життєвих функцій організму та травмах. При оцінюванні відповідей на завдання ІІ туру висококваліфіковане та компетентне журі зважало на правильність і швидкість надання допомоги, а також креативність у вирішенні завдання.

Учасники показали високий рівень знань, здобуваючи певний досвід, усі з великою цікавістю розв’язували надані їм завдання. Саме швидкість, точність та компетентність їхніх дій дозволили визначити рівень теоретичних знань та практичних умінь. Підводячи підсумки, компетентне журі визначило переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з безпеки життєдіяльності шляхом додавання результатів за теоретичну та практичну частини. Залежно від специфіки ЗВО учасників розподілили на групи, в кожній з яких було визначено дипломантів першого, другого й третього ступенів.

Переможці стали відомі 15 травня після завершення практичного туру і підведення підсумків, а найкращі були відзначені грамотами та цінними подарунками від спонсорів олімпіади.

Своїми враженнями щодо змагання поділилася студентка 1 курсу спеціальності 081 Право Донецького державного університету управління Ісаєва Анастасія, яка стала дипломантом третього ступеня.

Це неймовірно гарний університет, в якому приємно перебувати і навчатися. Дні у Львові були незабутніми. Загалом було дуже цікаво, і я дізналася багато нового і корисного, що розширило мій досвід. Завдання олімпіади ще раз довели, що вміння бачити всі аспекти середовища життєдіяльності, запобігати агресивному впливу зовнішніх факторів – це важлива умова благополуччя і здоров’я соціуму. Я думаю, що всі учасники отримали незабутні враження та безцінний досвід, перебуваючи у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Сподіваюся, я ще не раз повернуся до гарного і мальовничого міста Лева

Попередні Міжнародне науково-практичне стажування в Польщі на базі Вищої школи економіки та гуманітаристики
Наступні Маріуполь Idea Garage #СоціальнеПідприємництво