Маріуполь Idea Garage #СоціальнеПідприємництво

Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на «Гараж ідей» соціального підприємництва!

Коли? У четвер 30 травня 2019 р., з 14.00 до 18.00.
Куди? м. Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 35А. Освітня платформа SPALAH, будівля шахового клубу.

Скільки коштує? Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?

– соціальних стартаперів;
– власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на
екологію, культуру, спосіб життя громади;
– представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
– активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
– студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Idea Garage?

Заповнюй анкету до 27 травня включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 28-29 травня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Idea Garage?

1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють мешканців міст України.
3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
4. Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
5. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Idea Garage проходять у травні-червні 2019 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Idea Garage у Маріуполі: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія Civitta, громадська організація “Маріупольська Спілка Молоді”.

Зареєструватись
Попередні Студенти ДонДУУ на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності
Наступні «Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти»