ДонДУУ став призером Фестивалью студентської творчості «Student talent»

24 травня 2019 року у Палаці культури «Молодіжний» відбувся Фестиваль студентської творчості «Student talent», що проводився у рамках міських змагань серед закладів вищої освіти «Student Challenge».

Проект організований з ініціативи управління молоді та спорту Маріупольської міської ради з метою популяризації форм інтелектуального дозвілля і розвитку творчого потенціалу студентської молоді.

Понад 100 студентів з чотирьох закладів вищої освіти Маріуполя змагалася у номінаціях «Музична група», «Вокал-соло», «Танцювальний колектив», «Сольний танець», «Сольна гра на музичних інструментах», «Групова гра на музичних інструментах», «Читець», «Театральна творчість».

Студенти Донецького державного університету управління представили свої таланти за всіма номінаціями та за результатами конкурсу колектив «Don`t stop» зайняв IV місце, колектив «Monday» – III місце, у номінації Вокал – ІІ місце, у номінації Декламація – І місце.

Ректор Донецького державного університету управління Світлана Марова привітала всіх учасників та відзначила подяками за активну участь та високі творчі досягнення у номінаціях, які захищали честь університету під час  Фестивалю.

У якості нагороди учасникам Фестивалю ректор вручила подарунковий сертифікат для творчого розвитку талановитих студентів Донецького державного університету управління.

Бажаємо усім студентам розкривати нові таланти, здібності, можливості, не зупинятися на досягнутому та завжди вірити в себе!

Вперед, до нових перемог!

Попередні У ДонДУУ пройшло конкурсне відкрите заняття на тему «Фінансові послуги на фондовому ринку»
Наступні Студенти ДонДУУ на програмі національних обмінів «GОxChange»