У ДонДУУ пройшло конкурсне відкрите заняття на тему «Фінансові послуги на фондовому ринку»

23 травня  2019 року доцентом кафедри фінансів, обліку та оподаткування, к.е.н.  Ногою І.М. проведено конкурсне відкрите заняття з дисципліни «Ринок фінансових послуг» на тему «Фінансові послуги на фондовому ринку» у навчальній групі ФБСС-18м.

Мета семінарського заняття – поглиблення, систематизація знань, засвоєних під час лекційних занять, а також розвиток логічного мислення студентів шляхом оволодіння методики розв’язання задач щодо вартості оцінки та прибутковості цінних паперів.

На занятті були присутні завідувач і представники кафедри фінансів, обліку та оподаткування, представники навчально-методичного відділу та ректорату.

За результатами проведення семінарського заняття, присутні відмітили його високий науково-методичний рівень. Викладання матеріалу заняття мало чіткий та послідовний характер, дуже вдало використовувався наочний матеріал. Тема та представлений матеріал повністю відповідали робочій навчальній програмі з дисципліни «Ринок фінансових послуг».

Висловлена загальна висока позитивна оцінка проведеного заняття.

Попередні Запрошуємо Вас взяти участь у роботі «круглого столу»
Наступні ДонДУУ став призером Фестивалью студентської творчості «Student talent»