Студенти ДонДУУ на програмі національних обмінів «GОxChange»

З 20 по 30 травня студентка 2 курсу спеціальності “Соціальна робота”, лаборант кафедри гуманітарних дисциплін Катерина Аникєєнко взяла участь у програмі національних студентських обмінів “GOxChange: Мандруй. Спілкуйся. Твори”.

Організаторами даної програми є Міністерство молоді та спорту України, громадська організація «Global Office», Донецька облдержадміністрація та Маріупольський державний університет. Фінансову підтримку проекту надає Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC).

Проект «GOxChange» покликаний змінити уявлення молоді про українські міста та продемонструвати, як внутрішня інтеграція дозволяє вирішувати локальні проблеми й об’єднувати прогресивну молодь навколо загальнонаціональних інтересів.

Протягом 10 днів 28 студентів з 14 областей України вивчали Маріуполь і маріупольців, знайомились з місцевими громадськими активістами, спілкувалися один з одним, позбавлялися хибних стереотипів.  Програма була дуже насиченою – пішохідні екскурсії містом, відвідування виставки “Деком. Пропаганда”, вільного простору Halabuda, арт-платформи “ТЮ!”, редакції міського сайту “0629”, ММК ім. Ілліча, Vezha Creative Space, Beetroot Academy, яхт-клубу “Азовталь” та багатьох інших місць. А також – лекції, майстер-класи, воркшопи, розробка разом з менторами соціально значущих проектів за 5-ма напрямками: «Освіта», «Урбаністика», «Медіа», «Екологія», «Демократія і права людини», та їх командний захист на фінальній зустрічі.

Завдяки програмі студенти збагатили свої знання, здобули навички проектного менеджменту та командної роботи, розкрили лідерський потенціал, здружилися, пересвідчилися, що «вони різні, але рідні», головне ж – закохалися в місто Марії  та Азовське море і готові приїздити сюди знову.

Восени 2019 року в рамках проекту «GoxChange» маріупольські студенти відвідають Запоріжжя, Херсон, Харків або Івано-Франківськ.

Попередні ДонДУУ став призером Фестивалью студентської творчості «Student talent»
Наступні Запрошуємо до участі в роботі круглого столу «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»