Представники ДонДУУ прийняли участь у прес-ланчі на тему: «Особливості вступної компанії 2019 для абітурієнтів з непідконтрольних Уряду України територій Донецької і Луганської областей та територій вдовж «лінії розмежування»

4 червня 2019 року Донецький державний університет управління прийняв участь у прес-ланчі на тему: «Особливості вступної компанії 2019 для абітурієнтів з непідконтрольних Уряду України територій Донецької і Луганської областей та територій вдовж «лінії розмежування».

Організаторами виступили ГО «Фонд «Відкрита політика», Донецька обласна державна адміністрація за підтримки ЮНІСЕФ, також у заході прийняла участь Кретович Світлана – представник Міністерства освіти і науки України. Виконавчий директор ГО «Фонд «Відкрита політика» Ірина Жданова присвятила увагу особливостям вступу зі спрощеною процедурою через Освітні Центри.

Ректор ДонДУУ Світлана Марова представила ОЦ «Донбас-Україна», створений на базі університету, розповіла про особливості роботи центру та його досягнення за всі роки роботи.

Під час заходу відбулось неформальне спілкування представників влади, громадськості, освітян, студентів та абітурієнтів щодо освітніх можливостей в регіоні, у т.ч. жителів непідконтрольних територій та територій вдовж «лінії розмежування»

На заході була презентована соціальна реклама для абітурієнтів з непідконтрольних територій. Анімаційний ролик «Спрощена процедура вступу 2019 для абітурієнтів з НПУТ, лінії розмежування»

Попередні Запрошуємо до участі в роботі круглого столу «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»
Наступні Mariupol welcomes the Learning city experience from Rob Mark