Запрошуємо до участі в роботі круглого столу «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»

14 червня 2019 р. кафедра соціології управління ДонДУУ запрошує до участі в роботі круглого столу «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення».

Круглий стіл відбудеться  у залі засідань вченої ради ДонДУУ (1-й корпус, ауд. 206).
План роботи круглого столу:
• Реєстрація учасників: 9.30 – 10.00.
• Виступи та обговорення  в межах 3-х тематичних напрямків: 10.00 – 11.50.
• Презентація магістерської програми «Врегулювання конфліктів і медіація»:   11.50 – 12.00
• Кава-брейк: 12.00 – 12.30.
• Продовження роботи круглого столу у форматі open space: 12.30 – 14.30.
• Майстерні та тренінги від учасників круглого столу: 12.30 – 14.30.
• Підведення підсумків: 14.30 – 15.00.

За результатами роботи круглого столу планується до видання стенограма виступів учасників.

Тематичні напрямки обговорення:
1. Гібридна війна як соціальний феномен. Український соціум та соціальні інститути крізь призму війни.
2. Наслідки війни. Допомога постраждалим та соціальна робота в умовах війни.
3. Миротворча діяльність. Перспективи реінтеграції та деокупації тимчасово окупованих територій та особливості допомоги «сірій зоні».

Майстерні та тренінги:
1. Тренінг «Психосоціальна неспеціалізована підтримка осіб, що постраждали від воєнного конфлікту» (тренер – Валентина Николаєва – учасниця  проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ).
2. Тренінг «Управління конфліктами через консультативно-переговорні практики» (тренер – Андрій Никифоренко – випускник програми «Школа соціальних посередників» Української Миротворчої Школи).
3. Спілкування у форматі «живої бібліотеки» з активними учасниками подій гібридної війни.

Контактні телефони:
Чаплик Микола Миколайович (095-39-19-460);
Никифоренко Наталя Олексіївна (095-58-40-116).
Попередня онлайн-реєстрація для учасників за посиланням >

Попередні Студенти ДонДУУ на програмі національних обмінів «GОxChange»
Наступні Представники ДонДУУ прийняли участь у прес-ланчі на тему: «Особливості вступної компанії 2019 для абітурієнтів з непідконтрольних Уряду України територій Донецької і Луганської областей та територій вдовж «лінії розмежування»