Команда ДонДУУ на відпочинку у Бердянському аквапарку

Первинною профспілковою організацією працівників Донецького державного університету управління 9 червня 2019 року було організовано виїзд членів профспілки та членів їх родин на відпочинок до Бердянського аквапарку.

Відпочинок дуже сподобався працівникам університету, особливо діточкам! Кожен, хто любить воду і відпочинок з водою, у води і на воді, знайшли собі тут куточок для незабутніх вражень: дитячі та доросли басейни, великі атракціони та багато інших розваг. 7 годин, проведених у аквапарку, для відпочиваючих пройшли дуже швидко.

Сподіваємось, що отримані враження та емоції запам’ятаються надовго!

Попередні Mariupol welcomes the Learning city experience from Rob Mark
Наступні Семінар-тренінг від фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва «Напередодні виборів: як правильно розуміти та інтерпретувати дані соціологічних опитувань»