Представники фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в гостях у ДонДУУ

21 червня 2019 року на базі ДонДУУ, за сприяння Агенції місцевої демократії у Маріуполі, відбувся семінар-тренінг від представників Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва «Напередодні виборів: як правильно розуміти та інтерпретувати дані соціологічних опитувань».

Спікери  – директор Фонду, кандидат соціологічних наук Ірина Бекешкіна, аналітик Фонду Петро Бурковський та журналіст, комунікаційний менеджер Фонду Юрій Горбань вчили учасників семінару – місцевих журналістів, громадських активістів, студентів ДонДУУ, як не потрапити на «гачок» фейкових опитувань, як розрізняти фактуальну та оціночну інформацію, якою мірою можна передбачити результат виборів завдяки передвиборчим опитуванням, як запобігти викривленням  результатів соцопитувань  у ЗМІ тощо.

Зустріч студентів-соціологів з Іриною Бекешкіною та її колегами посилила їх мотивацію до освоєння фаху й дозволила розширити бачення перспектив працевлаштування. Викладачі ж кафедри соціології управління мали змогу під час неформального спілкування з тренерами обговорити конкретні кейси в галузі соціології політики.

Після тренінгу команда Фонду «Демократичні ініціативи» зустрілась з ректором ДонДУУ Світланою Маровою. Під час зустрічі йшлося про перспективи розвитку переміщених ЗВО в поточних умовах, про формування громадянської компетентності студентів, про поєднання можливостей академічної та неформальної освіти в поширенні стандартів демократії, про міжнародне співробітництво тощо.

Попередні Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів
Наступні Sustainability of the international project activities at DSUM