Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів

ДонДУУ продовжує співпрацю з Британською радою вже студентським складом під керівництвом фахівців відділу з міжнародних зв’язків університету.

Шістдесят представників студентського самоврядування зібралися на перший модуль програми Student Action у Києві 21-22 червня 2019 р. ДонДУУ представляли Геннадій Панга та Михайло Миронов – студенти спеціальності комп’ютерні науки.

Професійні коучери, найкращі студенти минулого року програми Student Action, студенти Великобританії та представники престижних вишів України допомагали розвитку лідерських компетенцій студентам під час тренінгів, розповіли про сучасну систему освіти України, студентські організації, роль та вплив студентів на процес забезпечення якості освіти, розробку проектів, фандрейзинг. А представники Нортумбрійського університету розповіли про Британський досвід студентського самоврядування, навчали створювати проекти для покращення студентського життя у закладах вищої освіти України.

5-6 липня2019 р. уЛьвові будуть представлені проекти від команд університетів.

Побажаємо команді лідерів натхнення та наснаги у розробці проєкту ДонДУУ та чекаємо новин з міста Лева.

Попередні Всеукраїнський проект «Герої наших сердець»
Наступні Представники фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в гостях у ДонДУУ