Всеукраїнський проект «Герої наших сердець»

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України розпочало чудовий проект «Герої наших сердець».

Це проект про тих,хтозмінюєісторію України тут  і зараз, хтоне боїтьсятруднощів. Наразі вже записано 9 історій про різних людейта професійні спільноти (Катерина Донцова, Вадим Мінзюк, Олександр Ковальчук, Олександр Кузьмінов, Шевкет Сейдаметов, Анатолій та Дарія Сасси, Ірина Калупаха, Луганський театр-переселенець, Херсонська морська академія).

Цілюди втратили близьких, свій дім, роботу, справу життя, опинились у складних життєвих обставинах. Але, незважаючи ні на що, знайшли в собі сили жити далі, здолали складнощі, з честю вийшли з безвихідних ситуацій, вибороли собі право на другий шанс. Ці люди не просто змінили своє життя, але й змінили світ навколо себе. Вони – герої!

Ви можете ознайомитися з історіями за посиланням й підтримати проект, зробивши репост у ФБ з хештегом #ГЕРОЇНАШИХСЕРДЕЦЬ

Або ж напішить історію, адже серед ваших колег є герої, про яких має почути Україна!

Попередні Проблеми зайнятості у центрі уваги науковців і практиків
Наступні Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів