Участь ДонДУУ у вирішенні екологічних проблем міста

Екологічна ситуація в Маріуполі вже багато років викликає тривогу як у жителів, так і у влади міста. Це пояснює зацікавленість громадськості та бізнесу в нормалізації ситуації та активну участь державних і громадських організацій у вирішенні цього питання.

Саме з метою поліпшення екологічного стану Маріуполя, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення промислового регіону при міській раді була створена “Зелена Рада”, до якої увійшли представники громадських організацій та бізнесу:
ГО «Фундація регіональних ініціатив», «Держпродпоживслужба», ТОВ «Судноремонтний завод», ГО «Асоціація автоспорту приазов ҆я», Маріупольське товариство німців, ТОВ «Метінвест Холдінг», ГО «ЕКО ДЖАНК», ІГ «Екогід», ГО «Рада голів ОСББ м. Маріуполь», ГО «Ла Страда – Україна», Еко Промінь, Зелений Центр Метінвест, Адміністрація морських портів України, Державна служба з питань праці.

Від системи освіти в раду увійшли представники шкіл і вищих навчальних закладів: ЗОШ № 47 «Зелений росток», Міській ліцей, ЗОШ № 16, Донецький державний університет управління, Приазовський державний технічний університет.
Підприємці Шкумат А.К., Дзюба О.М., письменниця (автор еко-казок та еко-розповідей) Носуленко С.В.

Цілями нового утворення було визначено:
1. Створення громадського ресурсного центру у м. Маріуполь в сфері охорони навколишнього природного середовища задля налагодження мереж взаємодії серед представників громади, влади та бізнесу.
2. Підвищення рівня участі громадян з метою покращення урядування в м. Маріуполь та сприяння розвитку громадянської екокультури на основі спільних цінностей і порозуміння.

Своє ставлення до проблеми та наміри щодо природоохоронної діяльності в м. Маріуполі члени «Зеленої Ради» зафіксували у підписаному 27 липня 2019 р. Меморандумі про співпрацю.
З боку влади Меморандум підписав начальник Управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради Донецької області Ваагн Мнацаканян. З боку громади – голова «Зеленої Ради» при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради Донецької області Валентина Абламасова . Від Донецького державного університету управління – ректор Світлана Марова . Крім того, на документі поставили підписи представники всіх організацій, що входять до складу ради.

Попередні Перші рейтингові списки рекомендованих на бюджет!
Наступні Новий проект Erasmus+