Новий проект Erasmus+

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Загалом до фінансування було відібрано 163 проекти, в тому числі 8 проектів за участі Українських університетів. Загальний бюджет проектів становить понад 7 млн. євро.

Донецький державний університет управління є членом консорціуму з реалізації проекту «Qualifications recognition support for Ukrainian universities (QuaRSU)», що став переможцем конкурсу та буде профінансований Єврокомісією.

Разом з ДонДУУ до консорціуму увійшли Федерація роботодавців України, Херсонський національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Одеська Морська Академія», Сумський державний університет, Національний лісотехнічний університет України, а також університети з Польщі, Ірландії, Естонії та Португалії.

Проект передбачає розробку методології визнання кваліфікацій та результатів навчання (у т.ч. – неформального та інформального) закладами вищої освіти, розробку керівництва з цих питань та запровадження його у закладах освіти, створення Центрів визнання, розробку та впровадження тренінг-курсів для навчання персоналу з питань визнання. Насамперед це стосується визнання іноземних кваліфікацій закладами освіти; визнання закладами освіти «старих» кваліфікацій, не зіставлених з НРК, та результатів неформального та інформального навчання для вступу на нову програму (за новою спеціальністю); професійне визнання кваліфікацій випускників для доступу до професійної діяльності.

Якщо ВИ маєте певний досвід або бекграунд з питань визнання кваліфікацій та зацікавлені у реалізації даного проекту, будь ласка, звертайтеся до фахівця міжнародного відділу пані Євгенії Драгомірової (intdep@dsum.edu.ua)

Попередні Участь ДонДУУ у вирішенні екологічних проблем міста
Наступні День Державного Прапора України