Урочиста посвята в студенти 2019!

Початок вересня … Святкова атмосфера панує у приміщенні Палацу культури «Чайка». Адже саме сьогодні першокурсникам урочисто були вручені студентські квитки та сувеніри від Донецького державного університету управління. На заході ректор Світлана Марова привітала студентів з важливою подією в їхньому житті:

Від сьогодні Ви – повноправний член нашої великої та дружньої університетської спільноти, яка має багату історію та традиції. У стінах університету життя повне турбот і хвилювань, проте немає часу прекраснішого і цікавішого, ніж студентське життя. Це роки, коли треба проявити всі Ваші здібності: працьовитість, цілеспрямованість, вміння вчитися, думати і творити.   Це не тільки роки отримання знань, це – незабутні роки молодості, коли з’являються нові друзі, що пройдуть з Вами крізь життя, та створюються молоді сім’ї.

Впевнені, що представники науково-педагогічного складу нашого університету стануть для Вас справжніми наставниками, друзями і однодумцями, які допоможуть набути навички і знання для пошуку свого місця у житті.

Нехай Ваші роки навчання в університеті будуть плідними і захопливими, сповненими цікавих проектів і наукових досліджень, незабутніх вражень і знакових зустрічей. Сміливо йдіть до поставленої мети! Бажаємо Вам успіхів, творчих досягнень, здоров’я і щастя!

Продовжив свято яскравий і барвистий обряд Посвяти в студенти, в якому взяли участь проректор з наукової роботи Ольга Балуєва, декани факультетів. Церемония символізувала собою вивід першокурсників на дорогу знань, традицій та єдності студентського братства.
Дорогі першокурсники! Вітаємо вас з початком нового періоду у вашому житті та бажаємо, щоб усі ваші мрії збулися!

Попередні Роль роботодавців та випускників в удосконаленні освітніх програм
Наступні Навчальна практика «Вступ до фаху» від кафедри "Екологічний менеджмент"