Навчальна практика «Вступ до фаху» від кафедри “Екологічний менеджмент”

5 вересня 2019 року кафедра «Екологічного менеджменту» Донецького державного університету управління взяла участь у організації навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів першого курсу факультету «Менеджмент» .

Для ознайомлення з особливостями роботи менеджера-еколога, з місцями майбутньої роботи були запрошені гості:

Абалмасова Валентина – голова Зеленої ради при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради, громадська діячка;

Чебан Ганна – власниця комплексу з переробки полімерних відходів, переможниця конкурсу “Український донецький куркуль”;

Владислав Деменков – керівник ГО “Eco Junk “, член Зеленої ради.

Гості поділилися своїм досвідом із запровадження та втілення ініціатив і проектів Зеленої ради, ГО “EcoJunk”, ІГ “Маріуполь Сортує!” та ГО “ЕКО ГУРТ”, пошуку та реалізації екологічних проектів, грантів, запровадження можливостей організації власного екологічного бізнесу.

Було  анонсовано проведення акції “Всесвітній день прибирання” (ГО “Let’sdoit, Ukraine”), яка відбудеться 21 вересня в Маріуполі, до участі в якій були запрошені усі присутні.

У другій частині зустрічі студентів запросили на тематичну лекцію-експозицію у краєзнавчий музей м. Маріуполя, де вони мали змогу ознайомитися із історією міста та Приазов`я, їх природними, екологічними, економічними і соціальними особливостями та перспективами розвитку.

.

Попередні Урочиста посвята в студенти 2019!
Наступні Very Verified: курс з медіаграмотності у ДонДУУ