Very Verified: курс з медіаграмотності у ДонДУУ

Шановні студенти 1-5 курсів денної форми навчання! Запрошуємо вас до участі у програмі змішаного навчання, яка передбачає проведення 5 занять, що мають на меті заглиблення та практичне засвоєння навичок критичного мислення та медіа грамотності за допомогою інноваційних методик та ресурсів.

Курс з медіа грамотності розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.

Курс проводитиме в.о.зав.кафедри іноземних мов Танчик Олена англійською мовою абсолютно безкоштовно.

З ЯКОЮ МЕТОЮ СТВОРЕНО КУРС?

Маніпулятивний контент та дезінформація надто поширені у сучасному інформаційному середовищі. Як небезпечний, але дієвий вірус, така інформація націлена на ураження великої кількості людей.

В епоху інформаційного перевантаження алгоритми соціальних мереж охоплюють дуже широку аудиторію та глибоко занурюють нас в екрани. Смартфони цілодобово тримають нашу увагу та змушують щоразу схоплюватися за  девайси, коли ми чуємо сповіщення.

А такі особливості когнітивних здатностей людини, як підтвержувальні та селективні упередження, тільки посилюють ефекти сучасного інформаційного поля. Це створює ідеальні умови для стрімкого поширення епідемії дезінформації, стійкої до здорового глузду та традиційних освітніх підходів.

Звичайно, «прищепити» себе від цього вірусу досить нелегко. Для цього необхідно взяти відповідальність за свої емоції, думки і навіть тіло. Але здатність розрізняти факт від судження, протистояти маніпуляціям та зменшувати кількість шкідливого контенту, що впливає на наше самопочуття та благополуччя наших близьких – варті того аби докласти зусиль.

Very Verified розроблений як відповідь та вакцинація проти вірусу дезіфнормації і надає практичні навички медійної та інформаційної грамотності, які можуть стати частиною нашого насиченого життя.

Англомовна версія курсу націлена на вдосконалення мовних навичок та містить чат-бота, що слугує інструментом вивченння мови. Курс базується на новітніх розробках онлайн-навчання: мобільне навчання, мікро-навчання та змішане навчання. Студенти мають змогу вивчати курс за допомогою відео, статей, анімацій та коротких текстів.

Реєстрація на курс за посиланням

Попередні Навчальна практика «Вступ до фаху» від кафедри "Екологічний менеджмент"
Наступні Підсумки ознайомчої практики майбутніх соціологів та соціальних працівників