Збори студентської ради Донецького державного університету управління

6 вересня відбулися збори студентської ради Донецького державного університету управління, де представники студентського самоврядування відзвітували про свою роботу за минулий рік та окреслили напрями роботи в цьому році. У зв’язку із закінченням навчання чинного голови студентської ради Донецького державного університету управління було оголошено про вибори нового голови, які відбудуться впродовж наступних тижнів.

Також на цих зборах були присутні  першокурсники ДонДУУ, яким члени студради розповіли про структуру і напрями роботи студентського самоврядування, та про те, як стати членом студентської ради університету.

Попередні Підсумки ознайомчої практики майбутніх соціологів та соціальних працівників
Наступні Проходження першокурсниками спеціальності «Комп’ютерні науки» практики «Вступ до фаху»