Cтартувала експериментальна програма з навчання новаторів міського управління

На базі Донецького державного університету управління  у партнерстві з  муніципалітетами Маріуполя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Покровська, Авдіївки і Кам’янського, Фондом розвитку Маріуполя, Запорізькою “Платформою спільних дій”, Криворізькою фундацією майбутнього, розпочато дворічну програму за освітньою програмою «Адміністративний менеджмент» для команд мерій цих шести міст.

Два роки глибокого занурення в управління містами за участю найсильніших експертів в міському управлінні в Україні та за її межами, трьома міжнародними стажуванням, інноваційними форматами навчання, атмосферою драйву і творення стали можливими завдяки впровадженню авторських пропозицій генерального директора ГO «Епоха інтернаціональної освіти» Олени Юзькової та особистої підтримки мера Маріуполя Вадима Бойченко.

Привітання з початком навчання прозвучали від ректора ДонДУУ д.держ.упр., професора Світлани Марової, декана факультету права та соціального управління к.держ.упр., доцента Дениса Тарасенка, завідувачки випускаючої кафедри публічного управління та адміністрування д.е.н., доцента Анни Чечель та куратора групи доцента кафедри публічного управління та адміністрування к.політ.наук Марини Зелінської.

Заздалегідь вдячні всім спікерам, хто вже прийняв запрошення щодо участі в програмі і тим, хто ще долучиться до команди тренерів.

Завдання першого модуля “Сучасні тенденції міського розвитку” – показати учасникам їх міста об’ємними, яскравими, живими, знову закохати їх у свої міста, їх неповторність і красу. Спікерами цього модуля є урбаністи Іван Вербицький (Ivan Verbytskyi) і  Павло Федорів (Pavlo Fedoriv).

Сподіваємось, що в рамках програми будуть зібрані всі кращі існуючі навчальні матеріали, методики та практики щодо міського управління для навчання новаторів міського управління!

Попередні Проходження першокурсниками спеціальності «Комп’ютерні науки» практики «Вступ до фаху»
Наступні Співпраця з зовнішніми стейкхолдерами в налагодженні підготовки медіаторів в ДонДУУ