World Cleanup Day 2019!

Зробимо Україну чистою разом!
Закликаємо до прибирань протягом року, але звергаємо вашу особливу увагу на
“World Cleanup Day 2019” – 21 вересня відбудеться наймасштабніше прибирання планети Земля! Стань частиною світової Еко історії!

Всеукраїнська акція, наймасштабнішого прибирання «Зробимо Україну чистою разом!» – організація масових прибирань з роздільним збором відходів, забруднених локацій на чолі із координаторами міст, областей, селищ. Також, до проекту входить збір, здача сміття у найближчі пункти переробки, забезпечення вивозу зібраного сміття комунальними службами та озеленення локацій.

21 вересня о 10:00
Адреса локації: вул. Карпінського
Місце зустрічі: пам’ятник “Танк”
Координатор: Владислав Деменков, 096-331-93-91

Попередні Співпраця з зовнішніми стейкхолдерами в налагодженні підготовки медіаторів в ДонДУУ
Наступні До уваги студентів, які планують вступити до магістратури Донецького державного університету управління!