Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників ДонДУУ

На виконання вимог п. 11 ст.55 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р., відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Донецького державного університету управління (далі-ДонДУУ), схваленого на засіданні Вченої ради ДонДУУ (Протокол від 27 жовтня 2015 року №2), Статуту університету та колективного договору, укладеного на 2017-2021 роки між адміністрацією ДонДУУ та трудовим колективом в особі голови профспілкового комітету працівників ДонДУУ оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

З повним  текстом документа можна ознайомитись у розділі сайту “Доступ до публічної інформації”

Попередні До уваги студентів, які планують вступити до магістратури Донецького державного університету управління!
Наступні Дай пораду президенту – отримай iPhone XS (конкурс)