ДонДУУ на «Student Education Wawe Forum TAVRIA 2019»

У вересні відбувся чотирьохденний форум «Student Education Wawe Forum TAVRIA 2019», який проводила ВГО «Молодіжна правозахисна агенція». Студенти ДонДУУ також не залишилися в стороні, та прийняли активну участь у заході. Форум проходив на лазурному узбережжі Херсонщини у місті Залізний Порт.

Спікерами були:
– екс голова ВГО «Молодіжна правозахисна агенція» Юлія Покидько;
– голова правління в ГО “Молодь за Єдину Україну” Олексій Проноза;
– коуч-тренер Ірина Ужеловська;
– голова ВГО «Молодіжна правозахисна агенція» Вячеслав Алексеев;
– заступник голови ВГО «Молодіжна правозахисна агенція» Ілля Лаптев.

25 майбутніх громадських діячив з усієї України вчилися правильно презентувати себе, знайшли спільні інтереси, дізналися про студентське самоврядування один одного, визначили основні проблеми більшості вузів та за допомогою «брейншторму» намагалися хоч в теорії вирішити ці питання. Дізналися що таке «адвокація», основні етапи адвокаційних процессів, як вона працює та для чого потрібна. Також тренери у всіх деталях розповіли про їх організацію: чим займається, чого досягла які плани має на майбутнє.

За словами команди від ДонДУУ, це був дуже корисний форум для кожного з учасників. Дякуємо усім хто приймав у ньому участь, та сподіваємось що кожен, коли повернеться додому буде використовувати отримані знання на практиці.

Попередні Дай пораду президенту – отримай iPhone XS (конкурс)
Наступні Студенти та викладачі ДонДУУ взяли участь у наймасштабнішому прибиранні планети!