Студенти та викладачі ДонДУУ взяли участь у наймасштабнішому прибиранні планети!

21 вересня у Маріуполі пройшов «World Cleanup Day 2019». Захід об’єднав 17 мільйонів учасників зі 160 країн світу. Студенти та викладачі ДонДУУ також доєдналися до цієї акції.

Організатори привітали всіх учасників, розповіли, як правильно сортувати сміття, а згодом ­– роздали завдання еко-квесту. Дружньою командою, студентами та викладачами було виконано, крок за кроком, усі завдання квесту. Зібрали та розсортували сміття за фракціями, сфотографувалися з ініціаторами, вигадали гасло.

По закінченню прибирання, активісти ще раз наголосили про необхідність збереження довкілля, а команди закладів освіти були нагороджені грамотами щодо участі в акції.

Тож, зробімо Україну чистою зараз, аби мати майбутнє завтра!

Попередні ДонДУУ на «Student Education Wawe Forum TAVRIA 2019»
Наступні Дебати кандидатів на посаду голови студентської ради ДонДУУ