Дебати кандидатів на посаду голови студентської ради ДонДУУ

23 вересня в Донецькому державному університеті управління відбулися дебати кандидатів на посаду голови студентської ради ДонДУУ. Були представлені програми та плани дій щодо відновлення ефективної роботи студентського самоврядування і покращення студентського життя.

В дебатах взяли участь студенти ДонДУУ, представники адміністрації та професорсько-викладацького складу університету. Дискусія була досить жвавою, адже в плідній співпраці зацікавлені всі сторони і присутнім хотілося почути точку зору кожного з кандидатів на ту чи іншу проблему або питання.

Бажаємо всім кандидатам успіху і чекаємо на результати голосування, яке, нагадаємо, відбудеться 24 вересня з 9.00 до 16.00 в навчальних корпусах ДонДУУ.

Попередні Студенти та викладачі ДонДУУ взяли участь у наймасштабнішому прибиранні планети!
Наступні «Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні»