«Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні»

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні».
Конференція відбудеться 29 листопада 2019 р. на базі Донецького державного університету управління (м. Маріуполь).

Дедлайн подання тез – 22 листопада 2019 р.

Тематичні напрямки роботи конференції:
– теорія та методологія медіаосвіти;
– медіаосвіта в Україні та світі: проблеми і перспективи розвитку;
– медіаграмотність в умовах інформаційної війни;
– роль громадянського суспільства та популярних медіа у формуванні громадської думки;
– громадянське суспільство, медіа та освіта проти дезінформації;
– медіаграмотність як інструмент розвитку громадянського суспільства;
– методичні аспекти медіаосвіти; медіаосвіта як необхідна компетенція майбутнього фахівця;
– інтеграція медіаосвіти в структуру навчального процесу закладів вищої школи;
– система роботи з розвитку творчої складової медіакомпетентності студентів.

Метою проведення конференції є обговорення місця та значення медіаосвіти (як частини освітнього процесу, спрямованої на формування в суспільстві медіакультури, підготовку особистості до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною системою мас-медіа) в розвитку громадянського суспільства в Україні, популяризація ідеї медіаграмотності серед пересічних громадян, визначення основних проблем та перспектив розвитку медіаосвіти в Україні, обмін досвідом медіапедагогів, мотивація до подальшої роботи в галузі медіаосвіти для формування медіаграмотності всіх учасників навчально-виховного процесу.

Участь у конференції є безкоштовною.

завантажити інформаційний лист>

Контакти:
conference.kafedra.gum2019@gmail.com
Никифоренко Андрій Ростиславович, 095-521-89-65

Попередні Дебати кандидатів на посаду голови студентської ради ДонДУУ
Наступні ДонДУУ на заході «Маріупольська Десятка»