Шановні викладачі Донецького державного університету управління

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – виховання конкурентоспроможних спеціалістів та гідних громадян країни. Моя глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, відданість та сумлінну працю у сфері освіти, що є однією з найважливіших у сучасному світі.

Бажаю молодості душі, твердості духу, нестримності у науковому пошуку, завзяття у справі виховання молоді, далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків!

Успіхів Вам на ниві освіти, міцного здоров’я, щастя, радості та добра!

Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

З повагою, ректор Світлана Марова

Попередні ДонДУУ на заході «Маріупольська Десятка»
Наступні Професійне свято правознавців – День юриста у Донецькому державному університеті управління