Професійне свято правознавців – День юриста у Донецькому державному університеті управління

Цьогоріч святкування професійного свята правознавців – Дня юриста у Донецькому державному університеті управління запам’яталося яскравими подіями. Розпочалося святкування 8 жовтня у стінах факультету права та соціального управління ДонДУУ виставкою тематичних плакатів, підготовлених студентами-правознавцями. Цього ж дня відкрила свої двері «Адвокатська школа» – щорічний захід для студентів та абітурієнтів, під час якого проходять зустрічі з представниками різних юридичних професій.

У цьому році перед студентами виступили представники ТОВ «Азовський судноремонтний завод» – прес-секретар Лариса Конєва та начальник юридичного відділу Ірина Новікова; гості з ДП «Маріупольський морський торговий порт» – заступник директора Едуард Єсаян та начальник юридичного відділу Марина Денисова; співробітники відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП у Донецькій області – начальник відділу Катерина Онипенко та інспектор-криміналіст Костянтин Бурдужа; адвокат Юрій Балашов.

Студенти отримали нагоду почути з перших уст про загальні особливості роботи фахівців різних сфер правозастосування та задати питання й отримати відповіді стосовно специфіки їх роботи, вимог до заняття зазначених посад та порядку кар’єрного просування. Особливу користь захід мав для студентів молодших курсів, більшість з яких ще остаточно не визначилися зі сферою своєї майбутньої діяльності. Гості та слухачі отримали велике задоволення від зазначеного заходу.

9 жовтня, у рамках відзначання професійного свята, студенти-правознавці разом із доцентом кафедри спеціально-правових дисциплін Вікторією Григор’євою завітали до Жовтневого суду м. Маріуполя, де керівник апарату Ірина Олександрівна Федорченко та суддя Дмитро Володимирович Киян провели для студентів першого курсу захоплюючу екскурсію судом.

Висловлюємо вдячність усім професійним юристам, хто долучився до святкування Дня юриста!

Попередні Шановні викладачі Донецького державного університету управління
Наступні Угода про співробітництво між ДонДУУ та Дунайським інститутом Національного університету «Одеська морська академія»