Угода про співробітництво між ДонДУУ та Дунайським інститутом Національного університету «Одеська морська академія»

9 жовтня 2019 року відбулося підписання Угоди про співробітництво між Донецьким державним університетом управління та Дунайським інститутом Національного університету «Одеська морська академія» (м. Ізмаїл).

У складі делегації від Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» були присутні: д.пед.н., доцент заступник директора з науково-педагогічної роботи Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» Смирнова І.М.; старший викладач кафедри суднових енергетичних установок і систем Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» Разінкін Р.О.; к.і.н., доцент Дунайського iнституту Нацiонального унiверситету «Одеська морська академiя» Перчемлі І.Ф.

Зокрема, досягнуто згоди щодо спільної організації наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та інших заходів; співпраці у науковій, науково-технічній діяльності та науково-дослідній роботі; сприяння організації спільних науково-дослідних лабораторій та експериментально-виробничих дільниць; співпраці в галузі обміну курсантами/студентами та/або працівниками за додатковими угодами.

Сподіваємось, що подальша співпраця буде плідною та взаємовигідною для обох сторін!

Попередні Професійне свято правознавців – День юриста у Донецькому державному університеті управління
Наступні IІI Міжнародна науково-практична конференція «Cтратегічний потенціал державного та територіального розвитку»