Work-shop «Україна-НАТО: співпраця заради миру»

10 жовтня 2019 року в рамках проекту «Підвищення рівня обізнаності громад Півдня та Сходу щодо діяльності НАТО в Україні» в Донецькому державному університеті управління відбулася зустріч з представниками Центру Глобалістики «Стратегія XXI». Гостями університету стали перший секретар Посольства Великої Британії Олівер Фейрлем, менеджер проекту «Підвищення рівня обізнаності громад Півдня та Сходу щодо діяльності НАТО в Україні», аналітик Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Оксана Іщук та фахівець з політичних питань, координатор візитів відділу політики, економіки та зв’язків з громадкістю  Катерина Бикова.

Захід видкрили ректорка університету професор Світлана  Марова та проректорка з наукової роботи професор Ольга Балуєва, які привітали учасників та наголосили на важливості пошуку міжрегіонального консенсусу в підтримці євроатлантичного вектора інтеграції в Україні.

У ході заходу виконавчим директором Центру глобалістики «Strategy XXI» Віталієм Мартинюком проведено симуляційну гру «Протидія пропагандистським інформаційним атакам проти співпраці Україна-НАТО на прикладі повідомлень регіональних ЗМІ як компонент кібербезпеки».

Лекцію на тему «Ключові задачі НАТО, цінності та принципи роботи в Україні»  провів  директор Інституту зовнішньополітичних досліджень, КНУ ім. Т.Г. Шевченко доктор політичних наук, професор Григорій Перепелиця.

У  work-shop «Україна-НАТО: співпраця заради миру», взяли участь  понад 70 студентів і викладачів Донецького державного університету управління.

Попередні IІI Міжнародна науково-практична конференція «Cтратегічний потенціал державного та територіального розвитку»
Наступні з Днем захисника України