Семінар з питань протидії та запобігання корупції у ДонДУУ

У Донецькому державному університеті управління відбувся тематичний короткостроковий семінар з питань протидії та запобігання корупції. Слухачами семінару стали державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування. Під час проведення заходу були обговорені наступні питання: правові засади державної антикорупційної політики, основні принципи боротьби з корупцією у сучасній Україні та умови успішної протидії корупції, міжнародний та зарубіжний досвід врегулювання конфлікту інтересів, аналіз вітчизняного законодавства щодо конфлікту інтересів у діяльності публічних службовців, форми та способи врегулювання конфлікту інтересів у публічних інституціях, формування негативного ставлення до корупції у населення, тощо.

Захід відкрили ректорка університету професор Світлана  Марова та викладачі університету Григор’єва Вікторія та Скачкова Тетяна, які привітали учасників та наголосили на важливості обговорення вказаної теми.

Під час проведення семінару учасники засвоїли знання законодавства з питань запобігання корупції та шляхи реалізації антикорупційної політики в Україні та підвищили рівень знань щодо здатності запобігати виникненню корупційних діянь, протидіяти проявам корупції. Лекції-дискусії були жваві та насичені. Учасники семінару наводили приклади та ділилися власним досвідом з запобігання корупції.

Наприкінці заходу всі учасники успішно пройшли тестування зі знання законодавства з протидії та запобігання корупції.

За підсумками короткострокового семінару з питань протидії та запобігання корупції всі учасники отримали відповідні посвідчення.

Попередні Засідання спеціалізованої вченої ради по проведенню захисту дисертацій
Наступні «День кар’єри» у ДонДУУ