«День кар’єри» у ДонДУУ

17 жовтня 2019 року у Донецькому державному університеті управління пройшов інформаційний захід «День кар’єри», спрямований на ознайомлення студентів випускних курсів ДонДУУ зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями. На цьому заході працівники Маріупольського міського центру зайнятості провели тренінг «Співбесіда на роботу твоєї мрії», розповіли студентам про роботу Центру, підготовку електронних документів щодо працевлаштування, особливості складання резюме, виділили основні моменти поведінки та психологічної підготовленості претендентів під час співбесід з майбутніми роботодавцями.

Учасниками заходу були студенти всіх факультетів ДонДУУ. Вони зацікавлено і жваво обговорювали проблеми, що пов’язані з майбутнім працевлаштуванням і можливостями на ринку праці України та за її межами. Присутні отримали цікаву інформацію і практичні рекомендації із питань подальшої освіти та працевлаштування.

З матеріалами тренінгу «Співбесіда на роботу твоєї мрії» можна ознайомитися в відділі виховної роботи ДонДУУ.

Попередні Семінар з питань протидії та запобігання корупції у ДонДУУ
Наступні Патріотичний форум "Ті, хто зберегли Україну"