Патріотичний форум “Ті, хто зберегли Україну”

17 жовтня на базі Донецького державного університету управління був проведений патріотичний форум “Ті, хто зберегли Україну”. Форум присвячений висвітленню дій представників різних професій, які в тій чи іншій мірі відіграють свою роль у захисті нашої держави.

На заході був присутній в минулому військовий капелан, а нині протоієрей Православної Церкви України Володимир Коскін. Він розповів студентам про духовну складову захисту України та поділився надзвичайно цінними та корисними знаннями.

Також в рамках форуму виступив представник Державної прикордонної служби України, який висвітлив переваги служби в ДПСУ та закликав студентів не бути байдужими до долі власної держави. Окрім того, на заході мали слово й представники Маріупольського військового комісаріату, які розповіли про свій життєвий та професійний досвід.

Наприкінці форуму, всім гостям були вручені пам’ятні подарунки та висловлена безмежна подяка.

Попередні «День кар’єри» у ДонДУУ
Наступні Викладачі ДонДУУ на відкритому профорієнтаційному заході «Мета–Вибір–Кар’єра», м. Вугледар