Викладачі ДонДУУ на відкритому профорієнтаційному заході «Мета–Вибір–Кар’єра», м. Вугледар

16 жовтня 2019 року представики університету прийняли участь у відкритому профорієнтаційному заході «МЕТА – ВИБІР – КАР’ЄРА», який проходив у місті Вугледар на базі Вугледарського коледжу ДонДУУ. На заході були присутні учні 3-х навчальних закладів м. Вугледар: навчально-виховного комплексу «МРІЯ», навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей», загально освітньої школи № 2. Викладачі кафедр менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності, фінансів, обліку і аудиту, менеджменту виробничої та невиробничої сфери, маркетингу надали присутнім інформацію про можливості отримання освіти в ДонДУУ. Інформація визвала жвавий інтерес і кожний  із присутніх учнів отримав інформаційні матеріали про ДонДУУ, кафедрах і напрямах освітньої підготовки нашого університету.

Попередні Патріотичний форум "Ті, хто зберегли Україну"
Наступні Студенти ДонДУУ на міжнародному інвестиційному форумі