ДонДУУ приєднався до Економічного експресу

7 листопада 2019 року в Харкові 23 студента спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Маркетинг», а також викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування Ірина Нога і Олена Тарасенко долучились до освітніх лекторіїв «Економічного експресу», що відбулися в рамках програми інформаційних днів Національного банку України.

Під час освітніх заходів учасники отримали багато корисної інформації щодо макропруденційної стратегії НБУ, ключових новацій нового валютного регулювання, монетарної політики, застосування поведінкових стимулів в економічній політиці, платіжної безпеки, тенденцій розвитку фінансового сектору України тощо.

Головними спікерами заходу були представники Національного банку України, Асоціації ЄМА, Київської школи економіки, а саме: Андрій Даниленко, Ольга Погарська, Артем Вдовиченко, раїса Федоровська, Леонід Зябрев, Володимир Вахітов, Тетяна Бурак.

Тетяна Бурак, радник з питань захисту прав споживачів фінансових послуг Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»,  розповіла про зміни у системі захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні. Вона наголосила, що з прийняттям закону 1085-1 змінилися правила гри для фінансових установ, регулятори фінансового ринку мають можливість контролювати діяльність фінансових установ, карати у разі порушення законодавства проти споживачів фінансових послуг.

Володимир Вахітов, професор Київської школи економіки, розповів як приймати рішення на основі економічних даних і не помилятися, чому кожний громадянин країни не може залишитися осторонь сучасної економіки і жити поза неї.

Студенти ДонДУУ взяли активну участь у грі «Фінансовий гуру» та вікторинах з інтерактивною системою голосування, а також мали змогу поспілкуватися з представниками Національного банку України та поставити питання щодо реформування українського фінансового сектору, сучасних трендів в центробанкінгу тощо.

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням

Попередні І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в ДонДУУ
Наступні XІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у ДонДУУ