Конкурс на навчання в університеті Салерно (Італія)

Оголошується конкурс на навчання в університеті Салерно (Італія) на весняний семестр 2019-2020 навчального року!

Згідно міжуніверситетської угоди студенти ДонДУУ можуть пройти безкоштовне навчання університеті Салерно (Італія) протягом одного семестру

Навчання безкоштовне + отримання стипендії + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Сайт університету Салерно>

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання 2-3 курсів, магістранти 1 року навчання всіх напрямків підготовки.

Студенти повинні подати до відділу зовнішніх зв’язків на електронну пошту intdep@inbox.dsum.edu.ua або tanchyk.olena@gmail.com наступні документи до 25.11.2019 р.:

1. Резюме (українською та англійською мовами), в якому необхідно вказати наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група;
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь у наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді і т.п.);
  • описати участь у громадському житті міста та університету;
  • вказати інтереси та захоплення;
  • адрес, контактний телефон, e-mail.
  1. Мотиваційне есе до 500 слів англійською мовою щодо навчання в університеті Салерно («Чому я хочу навчатися у закордонному університеті»).
  2. Рекомендаційний лист від завідувача кафедрою або декана Вашого факультету.

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ); рівень академічної успішності; участь у наукових конференціях і громадському житті університету та Ваша особиста мотивація.

Для участі в програмі необхідно мати закордонний паспорт.

Попередні XІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у ДонДУУ
Наступні Тренінг щодо основ організації власного бізнесу у сфері Е-комерції