Тренінг щодо основ організації власного бізнесу у сфері Е-комерції

8 листопада в Донецькому державному університеті управління було проведено зустріч студентів з представниками громадської організації «УЦІР «Світло», на якій студенти мали можливість ознайомитися із основами організації власного бізнесу у сфері Е-комерції. Ця зустріч стала можливою завдяки реалізації проекту «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі», який реалізується Агентством США в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Учасники цього заходу отримали інформаційні матеріали, практичні поради щодо перспектив започаткування бізнесу в галузі рукоділля і ручної роботи (хендмейду), продажу власних продуктів в Інтернеті та можливостей електронної комерції на міжнародних онлайн-торгових майданчиках (Prom.ua, Amazon, Etsy, eBay). Детальну інформацію щодо подальшої участі у тренінгах з цього питання можна отримати у виховному відділі ДонДУУ і на сайті

Попередні Конкурс на навчання в університеті Салерно (Італія)
Наступні Декада соціальної роботи в ДонДУУ