Декада соціальної роботи в ДонДУУ

З нагоди Дня працівника соціальної сфери, що святкується в першу неділю листопада,  в ДонДУУ пройшла декада соціальної роботи, яка об’єднала  низку заходів з професійної орієнтації майбутніх соціальних працівників і розвитку їх фахових компетентностей.

Студенти гр. СР-19 – Наталя Табія, Руслан Мошко, Анатолій Погорєлов, стали волонтерами інклюзивного фестивалю творчості  «Разом ми єдині», шо відбувся в Маріуполі 3 листопада 2019 року.

4 листопада майбутні соціальні працівники, разом з доцентом кафедри соціології управління Іллею Луковенко, долучились до обговорення  перспектив запровадження механізму соціального замовлення в Маріуполі, на круглому столі, організованому мережею центрів громадського контролю «ДІЙ – Маріуполь», на базі освітнього IT-хаба «SPALAH»

Студенти гр. Ср-18 та Ср-17, під керівництвом доцента Миколи Чаплика,   відвідали Маріупольський слідчий ізолятор, де вони, в рамках курсу «Соціальна робота в пенітенціарних закладах», опрацьовують кейси, збирають дослідницькі матеріали для курсових робіт.

11 листопада студенти та викладачі кафедри соціології управління побували на осінньому балу «в стилі Голівуд» у вихованців реабілітаційного центру «Республіка Пілігрім».

Першокурсники спеціальності «Соціальна робота» мали змогу розвинути навички з аналізу конфліктів, необхідні їм у волонтерській діяльності, під час тренінгів зі старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Андрієм Никифоренко, на основі методик тренінг-курсу з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах ГО «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», що реалізується за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) та  Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Найбільше ж студентству запам’яталась традиційна інтеграційна вечірка, організована доценткою кафедри Валентиною Николаєвою, – інтелектуальні конкурси, тімбілдінг, арт-практики.

До професійного свята студенти отримали від кафедри подяки за успіхи в освоєнні фаху, волонтерську діяльність, організацію та проведення соціальних акцій, а також сертифікати, що підтверджують участь у соціологічних дослідженнях.

Попередні Тренінг щодо основ організації власного бізнесу у сфері Е-комерції
Наступні Зустріч з представниками благодійного фонду «Майбутнє у єдності»