Міжнародний день студента у ДонДУУ

Донецький державний університет управління гідно прийняв естафету з нагоди святкування Дня студента, який пройшов 13 листопада у стінах рідного вишу. Наших студентів та гостей з інших зво міста Маріуполь зустрічали інтерактивною лекцією, яку проводили декан факультету права і соціального управління Денис Тарасенко та студентка другого курсу Марія Молодіна. Присутні єднались у команди, пробували себе у ролі справжніх генеральних директорів та заряджались позитивними емоціями у різноманітних бізнес-кейсах.

«ЦЕ МИ – СТУДЕНТИ!» – під таким гаслом вже 14 листопада студенти і викладачі Донецького державного університету управління продовжили святкування міжнародного дня студента.

Цікаво, креативно, весело та з гумором пройшов цей захід, де студенти кожної спеціальності нашого вишу представили своє бачення студентського життя, навчання та свої мрії про майбутнє. Під час свята студенти усіх факультетів показали свої здібності не лише вчитися, а й реалізовувати свої захоплення. За виступами учасників уважно спостерігали журі – декани факультетів і всі присутні на цьому святі.

Дякуємо гостям, відділу молодіжної політики міста Маріуполя та студраді ДонДУУ!

Попередні Внутрішня оцінка якості освітніх програм: досвід Казахського університету міжнародних відносин та світових мов імені Абилай хана
Наступні ДонДУУ серед переможців конкурсу "Кращий студент Донеччини"