ДонДУУ серед переможців конкурсу “Кращий студент Донеччини”

16 листопада в стінах центру розвитку стартапів “1991 Маріуполь” відбулося нагородження переможців конкурсу “Кращий студент Донеччини”, серед яких були і студенти ДонДУУ. Переможці визначались у різних номінаціях: кращий студент-дизайнер, кращий студент-програміст, науковець, спортсмен та інші.

Вітаємо нашого студента 3 курсу спеціальності “Комп’ютерні науки” Панга Геннадія з перемогою в категорії “Комплексна характеристика”. Згідно з правилами конкурсу, учасники в цій номінації мали презентувати власні проєкти соціальної тематики, за підсумками яких, власне, і визначались переможці.

Також висловлюємо шану і тим студентам, які, на жаль, не перемогли, але спробували власні сили. Отож, вже наступного року вони будуть на крок попереду від своїх суперників, адже вони знатимуть “секрети” перемоги.

Окрім цього, учасники мали змогу дізнатися про перспективи розвитку ІТ в Україні та Маріуполі зокрема, подискутувати на цю тему та почути багато цікавого про бізнес і відкриття власної справи. Отже, бажаємо усім наснаги, творчого польоту та терпіння в доланні усіх труднощів на шляху.

профспілка ДонДУУ

Попередні Міжнародний день студента у ДонДУУ
Наступні Студенти ДонДУУ на майстер-класі з керівником "Happiness HOME Bakery"